Pathologic Squad

PathologicSquad


  • Index
  •  » Gry
  •  » Gry przeglądarkowe.

#1 2011-01-18 13:49:15

 Włodi

Admin

status p3z3t@aqq.eu
25425249
Skąd: Ostrowiec Świętokrzystki
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 1308

Gry przeglądarkowe.

Jak w temacie , piszemy o grach przeglądarkowych.


................................................................................................................
-Alkohol jest dla tchórzów, którzy nie umieją poradzić sobie z codziennością.
-Dolej mi !

Offline

 

#2 2011-01-20 22:05:49

Quu

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 934

Re: Gry przeglądarkowe.

A więc ja lubię grać w ''ikariam''

Offline

 

#3 2011-01-25 21:22:35

 Włodi

Admin

status p3z3t@aqq.eu
25425249
Skąd: Ostrowiec Świętokrzystki
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 1308

Re: Gry przeglądarkowe.

A więc Ikariam ?


FAQ - Budynki, materiał budowlany i populacja

W jaki sposób mogę wybudować budynek?
http://s16.pl.ikariam.com/skin/img/info … ndside.gif

Kliknij na wolne miejsce na Mapie Miasta. Otrzymasz wtedy listę wszystkich dostępnych budynków. Zauważ, że są tam dwa specjalne place budowy (niebieska flaga), jak również jeden oddzielny plac budowy na mury miasta (żółta flaga).

http://s16.pl.ikariam.com/skin/img/info … 100x81.gif

W jaki sposób mogę zdobyć materiał budowlany?

Przejdź do Mapy Wyspy i wybierz tartak. Za pomocą suwaka możesz wysłać kilku obywateli do rąbania drewna.

W jaki sposób mogę zdobyć surowce luksusowe?

Możesz wydobywać surowce luksusowe (wino, marmur, kryształ lub siarkę), tylko gdy zbadasz: Dobrobyt (Gospodarka). Wydobywanie surowców luksusowych jest dokładnie takie same jak materiału budowlanego. Oczywiście możesz handlować surowcami luksusowymi z innymi graczami, nawet jeżeli jeszcze nie odkryłeś Dobrobytu.

Jak mogę mieć więcej obywateli?

Liczba obywateli w Twoim mieście wzrasta sama. Wysoki poziom zadowolenia przyspiesza ten wzrost.



FAQ - Transport, badania i wojsko

W jaki sposób transportuje się surowce z jednego miasta do drugiego?

http://s16.pl.ikariam.com/skin/img/city … g_port.gif

Wybierz miasto docelowe z Mapy Wyspy. Następnie na górze strony po lewej wybierz na przycisku szybkiego wyboru miasto, z którego chcesz wysłać surowce. Możesz zacząć transport przez kliknięcie opcji `Transport surowców` po lewej stronie menu.
Zauważ, że musisz mieć dostępne statki handlowe. Możesz je kupić w porcie.

Jak mogę dokonać nowych odkryć?

http://s16.pl.ikariam.com/skin/img/city … cademy.gif

Gdy tylko wybudujesz akademię możesz zatrudnić obywateli jako naukowców. Twoi naukowcy, będą wtedy myśleć nad nowymi odkryciami.

Dlaczego moje odkrycia trwają tak długo?

Im więcej masz naukowców, tym szybciej dokonywane są odkrycia. Aby zatrudnić więcej badaczy możesz rozbudować swoją akademię albo wybudować nowe akademie na koloniach. Jeśli tylko odkryjesz badanie: Szkło (Nauka) będziesz mógł użyć kryształu w akademii, aby przyśpieszyć badanie.

Jak mogę wytrenować żołnierzy ?

Musisz wybudować koszary. W nim możesz trenować swoich obywateli i rekrutować żołnierzy.


Pierwsze kroki - Czym jest Ikariam?


Ikariam jest grą online, w którą możesz grać posługując się przeglądarką internetową. Społeczności na każdej z wysp są kontrolowane przez innych graczy. Nie ma żadnych komputerowych wrogów. Gra toczy się nieprzerwanie, to znaczy, że nawet jeśli zamkniesz okno swojej przeglądarki życie w Ikariam ciągle trwa. Twoi naukowcy będą myśleć nad nowymi odkryciami, a robotnicy będą produkować surowce.

Wskazówka: Jeżeli powrócisz do gry po długim czasie, Twoi doradcy powiedzą Ci co się wydarzyło podczas Twojej nieobecności.



Pierwsze kroki - Zaopatrzenie w surowce

Aby Twoje miasto rozkwitało powinieneś się upewnić, że masz wystarczająco dużo materiału budowlanego. Przejdź do Mapy Wyspy i wybierz tartak.

Za pomocą paska przewijania możesz zatrudnić obywateli jako robotników, którzy będą rąbać dla Ciebie drzewo. Nie zapomnij potwierdzić swoich zmian!


Ochronna ręka bogów


Nowi gracze na początku znajdują się w świecie Ikariam pod ochroną, chroni ich ręka bogów: Nie mogą być atakowani. Poprzez białego gołębia obok nazwy miasta można rozpoznać czy ta ochrona jest aktywna.
Ochrona kończy się jeśli:

=ratusz zostanie rozbudowany do poziomu 4 (poziomu 6, jeśli Ikariam Plus jest aktywny).
=Gracz, który po raz pierwszy wyśle swoje oddziały, aby zaatakować innego gracza.
=Z momentem założenia pierwszej kolonii - a mianowicie z momentem przybycia statków.
=Jak tylko gracz będzie nieaktywny.


Więcej informacji znajdziecie na www.ikariam.pl lub w innej wersji językowej.

Myślę , że którzy grają w ''Ikariam'' troszeczkę pomogłem Zapraszam do zarejestrowania się na www.ikariam.pl


................................................................................................................
-Alkohol jest dla tchórzów, którzy nie umieją poradzić sobie z codziennością.
-Dolej mi !

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Gry przeglądarkowe.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pathologicsquad.pun.pl